aSSEN

ARAÇ ASANSÖRLERİ

Günümüzde araç sayısındaki artış, kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını, beraberinde de araç asansörlerini ihtiyaç haline getirmiştir.. En sık kullanım alanı olan otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar sorun olduğunda veya yerden tasarruf etme imkanı sebebiyle, araç asansörleri kullanılmaktadır.

Araç asansörleri araçlar için tasarlanmış otoparklar dışında genellikle araç bakım-onarım servislerinde, otomotiv şirketlerinde ve workshoplarda kullanılmaktadır.

araç asansörleri kabinleri isteğe göre çift kapılı yapılabilmektedir. Ayrıca opsiyonel olarak uzaktan kumanda ile asansör çalıştırma ve kapı açma sistemi takılabilmektedir.

Yapmış olduğumuz araç asansörlerinde, şoför aracından inmeden kumanda butonuna ulaşabilmektedir. Malzemeler fırın boyalı olup, uzun ömürlüdür.

Asansör Yönetmeliği standartları gereğince, araç asansör kabinin içerisinde kabin kapısının bulunması yasal gerekliliktir. Platform şeklinde olan araç asansörlerinde ise; makine emniyet yönetmeliğinin standartları esas alınmaktadır.

Assen olarak uzman ekiplerimiz araç asansörlerini sizin için monte ediyor ve periyodik bakım hizmetini sağlıyor.

Kopyalanamaz © 2020 Assen Asansör
info @ assen.com.tr · 0 262 229 48 90 Marjin