aSSEN

MODERNİZASYON

Her bakımdan daha zengin, daha ekonomik bir deneyim için...
Assen, asansör modernizasyon çözümleri ile asansörünüzü hareket halinde tutuyor. Asansör sisteminiz eski ışıltısını, performansını ve güvenilirliğini yitirdi mi? Asansör servis masrafları ve arıza problemleri ile vakit kaybetmek yerine, uygun maliyetli ve gereksiz tasalardan uzak modernizasyon seçeneğini düşündünüz mü?
Asansörünüz Ne Zaman Modernize Edilmeli?

Asansörleriniz 10 yaşın üzerindeyse, sık sık arıza şikayetleri alıyorsanız, bina kullanım amacınız değiştiyse veya daha yeni modern teknolojik bir bina tasarlıyorsanız, Assen'in sizin için çözümü modernizasyondur. Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ile asansör modernizasyonu, asansörün hem estetik hem de mekanik kısmından etkilenen kullanıcı deneyimini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Tam veya Kısmi Modernizasyon

Eskisinin yerini alacak tamamen yeni bir asansör çallışmasına tam modernizasyon, elektrifikasyon, asansör taşıma sistemi, kabin değişikliği gibi modüler değişimlere kısmi modernizasyon adını veriyoruz. Sizin gereksinimlerine uygun modernizasyon çözümü için danışmanlık ve operasyon ekibimiz modernizasyon sürecinin her aşamasında size destek vermektedir.

Kopyalanamaz © 2020 Assen Asansör
info @ assen.com.tr · 0 262 229 48 90 Marjin