aSSEN

HAKKIMIZDA

Assen Asansör olarak 2012 yılında Kocaeli'de kurulduk. 2014 yılında şirketleşerek kendi alanımızda güçlü bir kurum kültürü oluşturduk. Kuruluşumuzdan bu güne asansör sistemleri, asansör periyodik bakım ve servis hizmetleri konularında tamamlanan her işte olumlu reaksiyon almayı hedef edindik. Hizmet verdiğimiz asansörlerin her birini ayrı ayrı hassasiyetle takip ve kontrol ediyoruz. Yalova, Gebze, Çayırova, Dilovası, Darıca, Körfez, Derince, İzmit, Kartepe, Başiskele, Gölcük, Karamürsel, Kandıra ilçelerine ve Kocaeli’nin her yerinde hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Sizlerin güvenine layık olmaktan ve sizlerin desteğiyle sürekli büyümekten son derece onurlu ve gururluyuz.

Vizyonumuz;

Asansör sistemleri Türkiye’nin yükselen yıldızı olmaya adaydır. Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal-uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup asansörlerde güvenlik ve kalite arayışı ön plana çıkmıştır. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır.

Assen Asansör, eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün asansör firmaları arasında yer alacaktır. Tüm personelimizin katılımı ile kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için; personelimize sonsuz güven duymaktayız. Üretmenin, üretirken geliştirmenin hep birlikte tadını çıkartalım.

Misyonumuz;

• Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak,
• Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak,
• Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, çalışmakta olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,
• Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
• Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
• Asansör sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,
• Asansör sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.
Kopyalanamaz © 2020 Assen Asansör
info @ assen.com.tr · 0 262 229 48 90 Marjin